Wasze opinie są dla mnie paliwem napędowym!

Każdy Wasz krok naprzód jest powodem do dumy. Z radością czytam gdy piszecie, jak Wasze życie zmienia się na lepsze.

To najlepszy dowód na to, że moja praca ma sens! Przeczytaj i zainspiruj się tymi niesamowitymi historiami osób, z którymi miałam ogromną przyjemność współpracować.

Izabela G.

Trenerka, psychodietetyk
Gorzów Wielkopolski, Polska

Lidia pomogła mi zrobić rzeczy dla mnie ważne, bez mówienia mi co mam robić. Coaching to świetny sposób na pozytywną zmianę w życiu, a Lidia jest świetnym coachem!
Rafał W.
Przedsiębiorca
Kielce, Polska
Polecam serdecznie coaching z Lidią. Dzięki odbytym sesjom rozpoczęłam proces pozytywnych zmian w moim życiu. Podczas sesji skupiłyśmy się wyłącznie na moim życiu prywatnym oraz na moim czasie wolnym oraz samorozwoju. Lidia dzięki kompetentnej rozmowie ze mną poprzez zadawanie mi pytań naprowadzała mnie na właściwe rozwiązania, które później wprowadzałam w życie. Dzięki sesji z Lidą odkryłam, że moje życie codzienne nie musi kręcić się tylko wokół pracy. Obecnie mam wiele nowych pasji, które sprawiają, że moje życie jest jeszcze ciekawsze.
Diana W.
Przedsiębiorczyni
Kielce, Polska
Współpracowałem z Lidią nad kilkoma tematami, dzięki temu zyskałem głębszy wgląd w swoje wybory i motywacje. Sesje pozwoliły mi również podnieść swoją produktywność w celu osiągnięcia zamierzonych celów, a podejmowanie decyzji stało się znacznie łatwiejsze. Atmosfera spotkań była bardzo przyjazna co pomogło się otworzyć i uzyskać realne efekty. A każda sesja kończyła się zadaniami, dzięki którym bardzo mocno ruszyłem do przodu. Współpraca z Lidią to czysta przyjemność. Polecam Lidię wszystkim zarówno w tematach zawodowych jak i prywatnych.
Mikołaj B.
Analityk danych biznesowych
Kraków, Polska
Wyobraź sobie, że śnisz piękny sen….. że jesteś szczęśliwa i zadowolona, widzisz wszystko takim jakie jest, że kochasz siebie i innych, możesz wszystko, widzisz piękno otaczającego Cię świata, podróżujesz albo mieszkasz gdzie tylko zapragniesz, Twoje marzenia się spełniają, odkrywasz swoje pasje, a praca, którą wykonujesz daje Ci satysfakcję… Takie przesłanie niesie w sobie Lidia, głęboko w to wierzy, stara się zarazić tym innych a swoim życiem pokazuje, że to nie sen - to jest reality, i że to jest możliwe. Tym samym jest w tym bardzo wyjątkowa, bo jest autentyczna.

...z Lidią spotkałam się, gdy stałam na rozdrożu zawodowym i życiowym. Pomogła mi zrozumieć, że to ja podejmuję decyzje i że tylko ja mam moc zmieniania swojego życia, że w życiu wszystko jest możliwe, trzeba to sobie tylko zaprojektować. I że to wszystko mam w sobie i mogę to zobaczyć.

Jeśli też stoisz np. na krawędzi i nie jesteś pewna co dalej, polecam porozmawiać z Lidią, jej osobowość, otwartość i sposób pracy będzie Twoim pierwszym krokiem ku światłu.

Lidia buduje świetną atmosferę na sesjach pełną luzu, akceptacji i zaufania. Gorąco polecam!
Justyna R.
Marketing Manager
Wrocław, Polska
Jeśli spodziewasz się godzinnego spotkania pod tytułem "10 kroków jak być szczęśliwą/zmienić pracę/swoje życie" to będziesz rozczarowana, ponieważ sesje z Lidią to nie będzie pójście na skróty.

Spotkania z nią to ciągłe odkrywanie, odkrywanie samej siebie, co cię w życiu nakręca, czy może zmieniać pracę a jeśli tak to jaka praca może dać Ci szczęście i jednocześnie zarobki? A może chciałabyś zmienić coś w swoim życiu ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Mi osobiście Lidia pomogła odkryć co jest dla mnie ważne w życiu. Niby taki banał ale o ile lepiej się żyje a sama bym na to nie wpadła 🙂

Lidia to kopalnia wiedzy, największy motywator jakiego znam. Jest cierpliwa, przesympatyczna i co dla mnie było bardzo ważne jest autentyczna. Sesje przebiegały w miłej atmosferze w poczuciu że możesz się przed kimś otworzyć, być szczerym. Były zawsze punktualnie, Lidia była zawsze przygotowana i uśmiechnięta.

Lidia mówi że chciałaby napisać książkę ale ja myślę, że to o Lidii kiedyś napiszą książkę 🙂
Martyna K.
Specjalistka ds obsługi klienta
Warszawa, Polska
Do Lidii zgłosiłam się gdyż moja praca nie dawała mi satysfakcji oraz poczucia spełnienia. Nie miałam zielonego pojęcia jak dalej nawigować swoim życiem i jaką ścieżkę zawodową obrać.

Po kilku sesjach już wiem, co jest moją życiową misją! Dzięki błyskotliwym pytaniom, które zadawała Lidia już znam moje mocne strony i wiem dokładnie jak je wykorzystać.

Atmosfera podczas sesji coachingowych była bardzo przyjemna i czułam, że mogę być w 100 % sobą.

Bardzo polecam sesje z Lidią wszystkim tym, którzy chcą zmian w życiu ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.
Zuzanna C.
Specjalistka do spraw planowania strategicznego
Cambridge, UK
Rozmowa z Lidią - coach’em to trochę jak rozmowa z psychologiem, który nie poda Ci gotowych rozwiązań na tacy, bo rozwiązanie jest w Tobie, ale Ty jeszcze o tym nie wiesz i szukasz na zewnątrz. Lidia słuchała i naprowadzała. Pokazywała gdzie; w których wewnętrznych zasobach szukać. Na co się otworzyć, w którym kierunku spojrzeć. Wspierała i podtrzymywała na duchu w chwilach zwątpienia, ale kiedy zachodziła potrzeba dawała też silny impuls, aby ruszyć naprzód i nie bać się. Bo boi się każdy.

Pomagała zebrać w całość rozrzucone puzzle moich umiejętności, zasobów oraz wartości i wrzucić je w ramy czasowe, aby proces poszukiwania i zmiany pracy nie rozciągnął się w nieskończoność.

Trudna praca merytoryczna poszukiwania własnej drogi zawodowej, odbywała się w przemiłej atmosferze, jaką Lidia stworzyła od pierwszych minut naszego spotkania. Za każdym razem żałowałam, że sesja dobiega końca i zarazem nie mogłam doczekać się kolejnej.

Każdej osobie, która zastanawia się nad podjęciem współpracy z Lidią, mogę z całą pewnością powiedzieć: nie wahaj się i nie czekaj. Nie odkładaj na później, bo jeśli nie teraz to kiedy?
Beata P.
Office Manager
Chorzów, Polska
Lidia namówiła mnie na coaching w chyba jednym z trudniejszych momentów mojego życia. Intuicyjnie wyczuła, że to jest to, czego potrzebuje. Na początku nie byłam przekonana, że przyniesie to realne zmiany w życiu, można powiedzieć, że w sumie rozbawiła mnie ta propozycja, ale mając czas i nic do stracenia umówiłyśmy się na pierwsze spotkanie.

Była to jedna z najtrudniejszych rozmów w moim życiu, ale jednocześnie coś czego niesamowicie potrzebowałam - otrząśnięcia się i tego aby przyznać sama przed sobą, że jest źle i nie tego chce od życia. Uświadomiłam sobie moje błędy i lata zaniedbań w kwestiach finansowych. Co więcej - nie uchroniło mnie przed tym nawet wykształcenie kierunkowe oraz 8-letnie doświadczenie zawodowe w finansach.

Więc jeśli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie to absolutnie tak. Nawet jeśli wydaje Cię się, że dobrze sobie radzisz i tego nie potrzebujesz, to będzie to dobry sposób na lepsze poznanie siebie oraz kolejny bodziec do rozwoju oraz poprawy jakości życia.

Wiem, że przede mną dużo zmian, wyrzeczeń, pracy i nauki, ale jestem pewna, że już niedługo to się opłaci. Lidia zaraża entuzjazmem i optymizmem. Wierzy w każdego bardziej niż on sam. Pokazując swoją historię udowadnia, że można, tylko trzeba chcieć i nie bać się. Z natury jestem pesymistką, ale dzięki naszym spotkaniom zaczynam patrzyć w przyszłość z większym spokojem i optymizmem. To dopiero początek współpracy, ale już widać pierwsze efekty, czekam na więcej!
Agata K.
Accounting Consultant
Warszawa, Polska
Niesamowita kobieta. Wulkan pozytywnej energii. Rozłożyła na czynniki pierwsze problemy i sprawy, z którymi nie mogłam sobie od dawna poradzić, dzięki czemu zdołałam je rozwiązać. Spokojnie, małymi kroczkami do celu. Nie ważne jakiej sfery dotyczył mój problem, z Lidią wszystkie założone cele osiągnęłam bez większego wysiłku. Z całego serducha polecam.
Grażyna G.
Nauczycielka
Gorzów Wielkopolski, Polska
Zajęcia z Lidią były moim pierwszym kontaktem z coachingiem i od tamtej pory uważam, że nic lepszego nie mogło mi się przytrafić. Spotkania pozwoliły mi w krótkim czasie rozpocząć prace nad rzeczami, które ciągnęły mnie w dół i generalnie sukcesywnie od spotkania do spotkania małym kroczkami iść do przodu, realizując omówione cele. Dzięki zajęciom z Lidią nauczyłem się wiele i zdecydowanie bez nich byłoby mi ciężej zrobić taki progress 🙂
Kamil R.
Student
Warszawa, Polska
Sesje z Lidką, były niesamowite. Pomogła mi odkryć jakąś cząstkę siebie, którą chyba zgubiłam lub nigdy nie miałam. Na sesjach Lidka pomogła mi uświadomić sobie jakie decyzje chcę w życiu podjąć, a przy tym wszystkim teraz łatwiej mi słuchać samej siebie i podejmować je już dalej sama. Dziękuje Lidka
Ewa O.
Specjalistka onboardingu klienta
Warszawa, Polska
Trafiłam do Lidki po starej znajomości drogą Instagrama. Interesował mnie temat coachingu, ponieważ zmagałam się z decyzją odnośnie dalszej ścieżki zawodowej. Merytoryczne treści i posty na koncie (a także wymienione prywatne wiadomości) sprawiły, że postanowiłam dać szansę naszej współpracy. Lidia prezentuje wysoką kulkurę osobistą, jest empatyczna, a jednocześnie asertywna. Jej spokój i konsekwentne dążenie do osiągnięcia celu klienta to gwarancja sukcesu.
Magda K.
Chemiczka
Bazylea, Szwajcaria
Lidia pomogła mi wybrać zawód, który już od dawna siedział w mojej głowie, ale wydawało mi się, że w życiu nie będę się do tego nadawać. Lidia pomogła mi uwierzyć w siebie i uświadomiła mi, jakie mam kompetencje. I, że te kometenecje to właśnie te, których potrzebuje! Lidia zaraża optymizmem i po sesjach z nią miałam w sobie bardzo dużo pozytywnej energii. Mieliście kiedyś takie uczucie, że w sumie to możecie góry przenosić? Nie? No to polecam porozmawiać z tą dziewczyną. Warto! Jest inspiracją, bo sama te góry przenosi! 🙂
Paulina K.
Event Manager
Kraków, Polska
Przez 7 lat pracowałam dla jednej dużej korpo.Ostatnie 2 były dla mnie prawdziwym koszmarem, który pogrążył mnie w depresji, wpłynął na zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne oraz na relacje z mężem.

Chciałam coś zrobić, zmienić ale nie miałam na to sił...I tak trwałam. W histeriach i łzach.

Przez 2 lata niczego mi się nie chciało. Kompletnie. Po pracy zamykałam się w pokoju i nie mogłam się pozbierać. Nienawidziłam mieszkanie, w którym mieszkaliśmy... Wkurzali mnie wszyscy i wszystko. Ludzie, dźwięki...

Pod koniec zeszłego roku odezwała się do mnie Lidia Poznałyśmy się pierwszego dnia na onboardingu w tej samej firmie. Tylko Lidia zrozumiała, że ta "bajka" nie dla niej po 2 miesiącach i wyjechała do Szwajcarii, a ja utknęłam w tym Mordorze na 7 lat.

Ona w tym czasie została Coachem, odwiedziła Antarktydę, stworzyła własny biznes! Trafiłam do niej na coaching. Nie przesadzę jeśli powiem, że 5 rozmów z nią odmieniły moje życie! Zmieniłam mieszkanie,pracę, wróciłam do zajęć, które sprawiają mi radość. Znów mam mnóstwo pomysłów i energii. Żyję! Znajomi mówią, że znów promienieję

Lidia przeanalizowała moje talenty (nie wiem jak to robi!) i zaproponowała przebranżowić się. Dała mi zadanie i kopa. Parę tygodni później już miałam nową pracę, do której nadaję się w 150% i która daje mi mnóstwo satysfakcji! Rozmawiałyśmy też o moich marzeniach i celach, razem nakreśliłyśmy przejrzystą ścieżkę działań.

Lidia nie krytykuje,nie rzuca pustymi hasłami typu:"Go, girl, you can," tylko pomaga zacząć działać w konkretnym kierunku.

Czemu tkwimy w pracy, którą nienawidzimy?W mieszkaniu, którego nie znosimy lub w toksycznym związku, który wykańcza psychicznie?

Wstydzimy się powiedzieć rodzinie lub znajomym, że coś tam nam w NASZYM życiu nie pasuje. Bo przecież czasem rodzina kopie leżącego i powtarza: "Co Ty tam narzekasz?Inni mają gorzej! Weź się w garść."

Ale czy normalny człowiek dąży do gorszego? Przecież każdy chcę mieć dla siebie i swoich bliskich jak najlepiej!

Dlatego, jeśli macie marzenia, chęci,ale nie wiecie od czego zacząć,to Lidia potrafi wskazać wam właściwy kierunek.
Katia B.
Executive Assistant, Podróżniczka
Kraków, Polska
Współpraca z Lidką pozwoliła mi odkryć w sobie nowe kompetencje, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, albo wręcz przeciwnie - uważałam je za oczywistość i nie myślałam o nich w tych kategoriach.

Dzięki procesowi coachingu uświadomiłam sobie również, że moje umiejętności, o których wcześniej myślałam wyłącznie w związku z moim wyuczonym zawodem, mogę z powodzeniem wykorzystywać w wielu różnych dziedzinach. To z kolei otworzyło wiele drzwi i spowodowało pozytywną zmianę w moim myśleniu i postępowaniu. Lidka jest ciepła, empatyczna i bezpośrednia, a spotkania przebiegają w atmosferze wzajemnego zaufania. Ma w sobie coś, co sprawia, że skrępowanie momentalnie mija (albo nie pojawia się wcale!).

Jako osoba, która nie miała wcześniej do czynienia z coachingiem, mogę śmiało stwierdzić, że proces ten wniósł dużą wartość do mojego życia. Ci, którzy wiążą go z obśmiewanym - “jesteś zwycięzcą”, naprawdę nie mają bladego pojęcia, na czym to właściwie polega (i to nie przytyk, a fakt ;)).

Spotkania z Lidką dały mi też pozytywnego kopa - sprawiły, że działam szybciej i odważniej, co z kolei szybko przyniosło, czasami dość nieoczekiwane, rezultaty. Dziękuję! <3
Sylwia P.
Dziennikarka
Kraków, Polska
Lidia pomogła mi uporządkować moje biznesowe sprawy, pchneła mnie w kierunek, w który od zawsze chciałam iść, ale nie miałam odwagi. Pomogła mi podjąć biznesowe decyzję. I przede wszystkim podczas naszych spotkań wyszło mnóstwo przekonań, które mi przeszkadzały w życiu . Dzięki Lidii zamieniłam je na nowe, wspierające myśli. Nie mam pojęcia jak ja mogłam żyć wcześniej 🤯
Domi Ż.
Podróżniczka, przedsiębiorca
Medellin, Kolumbia
Spotkania z Lidką były dla mnie okazją do lepszego poznania siebie. Pozwoliły mi dostrzec moje talenty i mocne strony, których wcześniej nie zauważałam. Uświadomiły mi, jaki mam w sobie potencjał oraz jak wiele mam opcji i możliwości według których mogę poprowadzić swoją ścieżkę zawodową.

Lidka w profesjonalny sposób towarzyszyła mi na tej drodze, a atmosfera na sesjach była zawsze przyjazna i motywująca. Nie było też rzucania słów na wiatr - razem stworzyłyśmy konkretny plan działania. Zdecydowanie mogę polecić coaching z Lidką osobom, które chciałyby zmienić profil swojej kariery, a nie są pewne od czego zacząć.
Joanna J.
Chemik technolog / szkoleniowiec
Piła, Polska
Współpraca z Lidią to czysta przyjemność. Charakteryzuje ją profesjonalizm, wysokie zdolności motywacyjne, empatia i zaangażowanie. To co zdecydowanie wyróżnia Lidię to ogromny entuzjazm, którym zaraża podczas sesji, dzięki czemu znalezienie własnej ścieżki zawodowej staje się sprawne, łatwe i przyjemne.
Ola W.
Kierownik ds. finansowych, branża IT
Warszawa, Polska
Lidia jest świetnym słuchaczem. I nie tylko, że potrafi słuchać podczas rozmowy, ale słucha wnikliwie, dzięki czemu zadaje takie pytania, które otwierają myślenie na zupełnie nieznane do tej pory tory w danym problemie.

Finalnie okazuje się, że każdy problem jest do rozwiązania, nie na jeden a na dwa, trzy sposoby. Podczas spotkań z nią dzieje się magia. Trudno opisać to słowami, ale Lidia jest po prostu fantastycznym człowiekiem i jest niezwykle empatyczna, a każde spotkanie z nią otwiera w człowieku nowe możliwości.

Dzięki niej odkryłam, że finanse nie muszą być wiedzą tajemną tylko dla wybranych. Nauczyła mnie bardzo wiele w tym obszarze, ale niczego nie wskazując wprost, dała mi tą swobodę nauczenia się na własnych doświadczeniach i obserwowania przy tym swoich emocji. Jej podejście by dać narzędzia, a nie tzw.’ gotowca’ jest złotą metodą dla wszystkich, którzy chcą rzeczywiście łatwo pojąć ten skomplikowany świat. Dzięki niej uporządkowałam swoje cele i marzenia, wiem już, w którym kierunku iść by je spełnić i widzę też nowe możliwości na przyszłość. Jeśli istniałby model idealnego coacha to Lidia wpisuje się w niego w stu procentach!
Karolina M.
Specjalistka Facebook Ads
Częstochowa, Polska
Lidia jest niesamowitym przykładem, jak wielką moc i pozytywny wpływ na innych ma człowiek, który robi to, co mu w duszy gra. Na początku byłam w szoku, że osoba tak skonfudowana rzeczywistością jak ja, po kilku sesjach będzie w stanie odkryć swoje mocne strony i znaleźć obszary, w których mam potencjał.

Lidia sprawiła, że z chaosu wyłoniły się wyraźne kształty i to nie było jej dzieło, tylko moje własne. Myślę, że jest fantastycznym coachem, który nie prowadzi za rękę, ale pokazuje kierunek, a do celu docieramy sami. Długa droga jeszcze przede mną, ale dzięki Lidce wiem, jak się "spakować" na tą podróż 🙂 Polecam pracę z nią wszystkim, którzy myślą, że są "nieuleczalnym" przypadkiem.
Justyna B.
IT specialist
Kraków, Polska
Lidia jest naprawdę wspaniałym coachem! Poprzez zadawanie właściwych pytań, pomogła mi podjąć ważne decyzje biznesowe oraz zmierzyć się z ograniczającymi przekonaniami.

Rzuciła zupełnie nowe spojrzenie na wiele różnych aspektów mojego biznsu oraz pomogła znaleść jasność w wielu kwestiach! Bardzo polecam współpracę z Lidią, ponieważ jest wnikliwa, szczera i ma świetne poczucie humoru 🙂
Ania D.
Właścicielka bloga pizzagirlpatrol.com/pl, Marketing manager
Wrocław, Polska
Lidia jest inspirującym coachem z pasją, która zaraża optymizmem i luźnym ale metodycznym podejściem do życia. Nasze sesje były przyjemnością i rozjaśniły mi pewne aspekty dotyczące prowadzenia biznesu i związanego z nim mindsetu.

Spotkania zawsze odbywały się punktualnie, mimo dzielącej nas różnicy czasu i pór dnia.

Jeśli szukasz kogoś z doświadczeniem w finansach, budowaniu majątku, rozwijaniu firmy i znalezieniu pasji życiowej - konsultacje z Lidką to strzał w dziesiątkę!
Izabella D.
Instruktorka Jogi, Holistic Health Coach Tajpej, Tajwan
Zaledwie 5 spotkań i zmiana życia, a właściwie to nawet mniej! Spotkania zawsze odbywały się punktualnie, mimo dzielącej nas różnicy czasu i pór dnia.

Proces coachingowy z Lidią to sama przyjemność - jest niezwykle sympatyczną i empatyczną osobą i tworzy przyjemną atmosferę do pracy. No tak, pracy, bo bez tego tutaj się nie obejdzie. Bo chociaż mamy ogromne wsparcie to praca jest po naszej stronie.

Śmiało mogę powiedzieć, że to właśnie Lidii zawdzięczam jedną z największych zmian w moim życiu, a przy okazji spełnienie marzenia. Bardzo długo zbierałam się na odwagę, by... rzucić pracę. Wylałam morze łez, ale decyzja nie mogła nadejść. Aż do spotkań coachingowych z Lidią - to ona pozwoliła mi uwierzyć, że mogę to zrobić. A więc stało się! W ciągu 24h godzin złożyłam wypowiedzenie i... otrzymałam dwie oferty pracy zagranicą w Turcji. Jedną z nich przyjełam, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj, pół roku później od podjęcia decyzji okazuje się, że mam dwa domy na świecie, a marzenia się spełniają.

Albo inaczej - spełnia się je. A Lidia za pomocą odpowiednich pytań kieruje nas w tą odpowiednią stronę. Dodaje nam odwagi i pokazuje, że możemy góry przenosić, jeśli tylko się na to zdecydujemy!

Była to niesamowita przygoda. Baaaardzo polecam, z całego serduszka!
Anna U.
Przewodniczka, blogerka podróżnicza Turcja
Przyznaję, że sceptycznie podchodziłam do tematu coachingu, ale czując kompletne wypalenie zawodowe i zagubienie zdecydowałam się spróbować. Kontakt do Lidki znalazłam przez przypadek, ale teraz tym bardziej wierzę, że przypadki nie istnieją 😊

Po kilku spotkaniach czułam, że odzyskuję motywację do działania i jestem gotowa na zmianę swojego życia. Lidka nie ocenia, wprowadza bardzo komfortową, przyjazną atmosferę i daje pełne wsparcie. Zadaje pytania, które z pozoru są banalne, a w efekcie zmuszają nas do przemyśleń i słuchania siebie, a nie robienia tego „co wypada”. Nasze sesje pozwoliły mi uwierzyć, że można robić to, co się lubi i NAPRAWDĘ się z tego utrzymywać (na swoich zasadach ;))

Przede mną długa droga, ale nigdy nie czułam się bardziej pewna i gotowa na tę przygodę. Polecam sesje z Lidią każdemu, kto nie wie, który kierunek wybrać albo ma już swój upatrzony cel, tylko nie wie jak do niego dotrzeć..

Karina L.
PR & Digital Marketing Specialist
Warszawa, Polska
Na coaching do Lidki trafiłam, kiedy miałam już dość, czułam się wypalona i opuściła mnie wszelka nadzieja na zmiany. Niby miałam jakiś plan na siebie, ale też duży strach przed jego realizacją.

Lidka pomogła mi przepracować blokujące mnie przekonania, co przełożyło się na niemałą rewolucję w moim życiu! Jej wiedza i niejednokrotnie trudne pytania, które mi stawiała, przyczyniły się do odrzucenia wszelkich absurdów w mojej codzienności, ustalenia hierarchii i przejścia do działania. Jestem ogromnie wdzięczna Lidce za tą półroczną, wspólną drogę.

Serdecznie polecam coaching u Lidki, każdemu, kto chce znaleźć w sobie odwagę! A Tobie Lidka serdecznie dziękuję!

Zuzanna D.
Psycholog
woj. śląskie, Polska
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.